Aitäh ilusa sünnipäeva-kingituse eest!

Tänases mängus Tallinna FC Flora U15 tüdrukute vastu läksid külalised küll juhtima, aga teisel poolajal saime sööduratta käima ja lõime kohe mitu mitu väravat vastu.
Esimesel poolajal pandi kaugelt pomm meie värava poole teele ja see maanduski väravas. Peale seda toimus veel ohtlik olukord, mis kulmineerus vabalöögiks. Olime pikalt kaotusseisus, kui meie press vastaste väravale lõpuks vilja kandis ning Eva skoori avas. Seejärel sai Melissa hea läbimineku, mis kulmineerus väravaga. Kaks täpselt penalti veel Eva poolt ja mäng lõppes 4:1 skooriga meile 💪.
Võistkonnas mängisid:
Liisa Brit Zolotov (vv), Karolin Kuuder (vv), Meele Kelder, Grete Kundikov, Kätrin Kuuder, Eva Kätliin Leidas, Melissa Rei, Emma Liisi Leidas, Saskia Klooster, Renate Viil, Lisette Mägi, Bärbel Metsoja.
Väravad:
⚽ Melissa
⚽⚽⚽🎩 Eva Kätliin
Vaheajal toimus kaks pealtvaatajamängu, kus täpse löögiga sai võistleja omale limonaadi.
Peale kohtumist toimusid veel lastele väikesed võistlused ja harjutused ning siis hakkasimegi torti sööma. Siinkohal suur-suur tänu tordimeister Järvi Sepp , kes meile imemaitsva tordi meisterdas 😋. Lisaks täname Leisinoored.KUUR ja Batuudirent Saaremaal 🥰
Täname vastaseid, kohtunikku ja kõiki pealtvaatajaid! Täname sponsoreid ja toetajaid ning loomulikult lapsevanemaid! 💙
Oli meeleolukas päev!
Meid üllatati vanemate poolt ikka suurelt- uhke klaasist pallitrofee, lilled ja lisaks naiste MM pall- jäävad meenutama Saarepiiga 10-aastast tegevust jalgpallimaastikul.
Kui lastel jätkub tahet, töökust ja entusiasmi edasi pürgida, jätkub ka klubi tegevus. Kes teab, kuhu lõpuks jõuda võime..
Saarepiigasid saab näha sel hooajal Leisis mängimas veel viimast korda 15. oktoobril, kui vastasteks Kohila JK Püsivuse neiud.