Kuigi saarepiigad sel aastal esikolmikusse ei tulnud, näitas võistkond ilusat mängu ja häid otsuseid.

Kui vaadata tagasi hooajale, kus mängiti 18 mängu ja kõik mängud olid väga tasavägise skooriga, siis võib julgelt väita, et medalitele oleks võinud mängida kindlasti. Kõige suurem skoor, millega võideti, oli 4:0, kõige suurem skoor, millega kaotati- vaid 0:2. Õed Eva ja Emma jõudsid ka väravalööjate TOP10 nimekirja, kui Eva lõi 10 ja Emma 8 väravat. Kaugele ei jäänud nendest ka Melissa.

Kuigi hoidsime palli ja lõime ohtlikke olukordi, siis oli ikkagi probleemiks väravaraami leidmine. Küll oli väravavaht õiges kohas, siis jällegi meie neidude silmamõõt viltu või jalg kõver.

See hooaeg kasvatas piigasid ikka korralikult. 13 mängijat nimekirjas, alustasime U14 Esiliiga hooaega. Vahepeal pidime üle elama kaitsemängija vigastusega eemalejäämise kuni lõpuni välja. Ja siis veel ühe kaitsemängija eemalejäämise paariks mänguks. Vat need olid rasked mängud. Õnneks saime appi Läänemaalt  Johanna, kes nüüdseks hoopis Viimsi all mängib. Aitäh Sulle!

Lisaks EMV liiga hooajale osalesid piigad ka piirkondlikel treeningutel Pärnus ja treeningutel Lihulas naiste Rahvaliiga satsiga. Novembris õnnestus saada ka Tallinna mängupäevale, kus Eesti koondise mänguvormi said selga Melissa, Eva, Kätrin ja Grete. Suvel toimus nädala-pikkune jagpallilaager vaid tüdrukutele, oktoobris pidasime klubi sünnipäeva. Ärge unustage iganädalasi trenne- tegemisi on olnud palju..

Kuidas edasi? Edasi läheb aina põnevamaks. Oleme saanud koostööpakkumisi, mille üle järele mõelda. Silmapiiril on üks välisturniir, juba on paika pandud kuupäevad Elva lahtiste MV-l osalemiseks ning ei saa üle ega ümber EJL Aastalõputurniirist.

Klubi treenerid soovivad tänada mängijaid, kes oma kohusetundliku suhtumise ja treeningutel käimisega on lausa iga treeneri unistus ning loomulikult lapsevanemaid, kes väsimatult lapsi trenni ja mängudele sõidutavad. Lisaks neid motiveerivad, lohutavad ning on kindlasti nende nr 1 fännid. Aitäh teile!

Meie koosseis läbi hooaja:
Karolin Kuuder
Kätrin Kuuder
Erika Viil
Renate Viil
Eva Kätliin Leidas
Emma Liisi Leidas
Melisse Rei
Meele Kelder
Saara Põld
Johanna Saarmets
Grete Kundikov
Lisette Ligi
Bärbel Metsoja