16.-18. oktoobril võõrustas meid Jõulumäe Tervisespordikeskus, kus veetsime sportlikult aega ning pidasime maha ka hooaja lõpetamise- tseremoonia.

Saarepiigad koos Muhu jalgpallipoistega ning toredate vanematega veetsid koos aega erinevaid võistlusmänge mängides. Nende päevade jooksul saime orienteeruda pimedas taskulampidega ja päeval ilma, lennutasime disc-golfi kettaid, mängisime rahvastepalli ja võtsime mõõtu erinevates osavusvõistlustes (noolevise, curling ja rõngaste viskamine), lisaks saime tunda, kuidas on mängida paduvihmas jalgpalli.

Jalkapiljard, mäkkejooks, lippude varastamine- jõudsime palju. Kõik lapsed said klubi medalid kaela ja parimad ka auhinnatud raamatutega. Saunamutid said sauna ja kõik said suu magusaks tordi-morsiga.

Laager lõppes tubade poolt väljamõeldud esitlustega teemal “Mina ja jalgpall”. Viktoriin oli vaieldamatult populaarseim esitlus, aga nägime ka palli-joogat, tantsisime “Waka-Waka” järgi ja tegime pantomiimi. JK Saarepiigal oli igati edukas hooaeg. Kokku teenisime 40 punkti, 14-st mängust 13 võitu ja üks viik. Ise lõime vastastele 33 väravat ja endale lasime 7.

Tunnustasime:

MEELE KELDER – Tulevikulootus väravas

EMMA LIISI LEIDAS- Parim noormängija hooajal 2020

EVA KÄTLIIN LEIDAS- Parim väravakütt hooajal 2020

MELISSA REI- Parim mängija hooajal 2020

Loomulikult andsid oma panuse võistkonna tulemustesse kõik U12 mängijad ja selle eest suur-suur aitäh teile!

Meele, Eva, Emma, Melissa, Kätrin, Karolin, Erika, Grete, Lisette, Mirabel, Renate, Brigita, Merrit ja Saara.

Suur tänu lapsevanematele: Liinu, Kristel, Triin, Ave ja Tarvo.

Suur tänu Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp.

Suur tänu Jõulumäe Tervisespordikeskus, Apollo ja Särka Sport OÜ.

Nüüd võib öelda, et on tehtud! Pikka puhkust aga pole, kuna juba 21.10 toimub piirkondlik treening, kus osalevad ka meie klubist mängijad ja järgmine turniir 5. detsembril.