Kolmapäeval, 27.12 lõpetas JK Saarepiiga klubi ka oma eduka aasta. Kogunesime väga mõnusasse ja hubasesse Oti mõisa 🥰
Võtsime kokku kõik turniirid, võistlused ja laagrid, kus osalesime. Meenutasime U15 liiga hooaega, nautisime head toitu ja kuuma sauna.
Teie ees on tüdrukud, kes moodustavad Piigade tuumiku. Kes on pühendunud, kogu aeg olemas ja ilma nendeta pole ka võistkonda.
Need tüdrukud on koos mänginud U10 vanuseklassist kuni U15 klassini. Kõik ühe kooli lapsed. Mis me nalja teeme, peaaegu ühest klassist ka. Head sõbrad, väga head sõbrad ja kaaslased.
Tüdrukud said kätte auga teenitud kuldmedalid hooaja eest, diplomid ja karikad.
Aitäh, Saarepiigad! 🩵
Aga mis on üks grupp inimesi aga ilma toetajateta?
⚽ Kõige suuremad fännid on muidugi vanemad 🩵. Kes hoiavad mängude kalendril silma peal, sõidutavad trennidesse ja mängudele, pesevad välja rohelised muruplekid valgetest sokkidest ja pistavad mängupäeval kotti banaani ja vee. Aitäh, emad-isad, õed ja vennad!
⚽ Eriline tänu Kingli Grupp OÜ-le ja Melissa vanematele, kes toetavad meid igati. Nii materiaalselt, transpordiga kui erinevate nõuannete-ettepanekutega. Aitäh, et meid märkate! 🩵
⚽ U.R. Consult ehk Urmas Randma- aitäh Sulle, et oled piigasid toetanud ning jätkad ka järgmisel aastal meie toetamist. Oleme rõõmsad! 🩵
⚽ Saaremaa vald ja Eesti Kultuurkapital Saaremaa Ekspertgrupp- kui küsida, siis ikka saame. Ehk suur tänu toetamast projekte, mis lubavad tüdrukutel osaleda erinevatel turniiridel ja seeläbi areneda 🩵
⚽ Meil on veel sõpru lombi taga (ehk mandril), kellega saame vahest kokku, et mängida liivajalkat või saalijalkat. Aitäh teile, Lõuna-Läänemaa JK naised ja Pärnu JK Vaprus rahvaliiga naiskond. Teiega koos on alati tore ja loodame, et meie ühised tegevused jätkuvad ka järgmisel aastal.