13.-17. juunil toimus Saaremaal esmakordselt vaid tüdrukutele mõeldud jalgpallilaager. Laagrist võttis osa 28 tütarlast vanuses 6-14. Jalgpallihuvilisi tuli kokku peamiselt Orissaarest ja Leisist, aga oli ka osalejaid nii linnast kui mandrilt. Viiel päeval toimetati Leisi staadionil, kus lastega tegelesid viis juhendajat. Päevaplaan: hommikul kell 10 kogunemine, siis toimusid erinevad jalgpallialased mängud. Kell 13 ootas meid Leisi kool, kus toredad söögitädid pakkusid maitsvat lõunasööki. Seejärel jälle erinevad tegevused staadionil ja maitsev vahepala. Vahepaladeks olid erinevad puuviljad, aga ühel eriti kuumal päeval ka jahutav jäätis. Peale vahepala oli aega ronida seikluspargis. Lisaks erinevatele jalgpallialastele harjutustele said tüdrukud mängida discgolfi. Selle eest täname Sander Lemberit, kes tegi meile ka koolituse ning pärast läksime rajale. Selgeks saime veel pushpalli, pioneeripalli, rahvastepalli ja pesapalli reeglid.

Terve nädala vältel säras kuum päike. Vaid ühe erandiga, kui ühe päeva hommikul õuetegevuste asemel kasutasime rohkem oma pead ning mängisime spordialiast ning tegime spordiviktoriini.

Viimane laagripäev oli eriti magus, kui hommikupoole toimus jalgpalliturniir ning peale lõunat pakkus kohalik noortekas eriti pehmet jäätist.

Korraldajad tänavad: Kingli Grupp OÜ, Teamsport, Rademar, YesSport, Fifaa AS, Leisi kool, Leisinoored, KUUR, Sander Lember, Riin Kostikov, Mare Aulik, Marten Kuusk, laagritüdrukud ja nende vanemad.

Kuna laager osutus väga populaarseks ja osalejatele väga meeldis, siis tasub juba oodata järgmist aastat!

Rohkem pilte ja muljeid laagripäevadest saad lugeda Jalgpalliklubi Saarepiiga Facebooki lehelt.

 

Kateriin ja Margus Kuusk

MTÜ Jalgpalliklubi Saarepiiga