Sel aastal osales JK Saarepiiga võistkond U15 II liigas. Mängisime formaati 8+1, mänguajaga 2x35min. Hooaja peale kogusime 17-st mängust 14 võitu, 1 viigi ja 2 kaotust. Tabelis 43 punkti: lõime ise 57 ja lasime lüüa 12 väravat.

Oma selja taha jätsime: Kohila, Raplamaa, Tallinna FC Flora, Paide, Narva, Elva, Põlva, Harju, Saku, Saue, Tallinna Kalev võistkonnad.

Meie Eva on väravalööjate edetabelis teisel kohal 32 väravaga 🎉

Kui eelmisel aastal U14 liigas pidime leppima 4. kohaga, siis sel aastal oleme välja teeninud 🥇koha!
Oleme super-super uhked! 🩵 Sellel hooajal on toimunud veel palju sündmusi, mille üle uhkust tunda:
Meele ja Melissa koondise esindamised, piirkondlikel treeningutel osalemine Pärnus, mängupäevadel osalemine Tallinnas. Lisaks pidasime oma 10-ndat sünnipäeva!

Hooaeg on olnud pikk. Kiidame tüdrukuid, kes on alati igal mängul olemas ja kes panevad jalgpalli oma toimetustes esikohale. Tänu teile on see tiitel tulnud! Kiidame ja täname lapsevanemaid, kes on loomulikult laste suurimad fännid ja toetajad! Lisaks on andnud meile hoogu oma klubibuss, Kingli Grupp ja U.R Consult. Täname-täname-täname!

Koosseis läbi hooaja: Liisa Brit, Karolin, Kätrin, Grete, Eva, Emma, Melissa, Renate, Bärbel, Saskia, Getter, Meele, Lisette, Marie Rebecca, Nora ja Kädi.

10. detsembril toimub Estonia kontserdihallis pidulik noorte hooaja lõpetamine, kus piigad saavad trennipüksid vahetada kord ka kleitide vastu 🙂