Pühapäeval, 1. mail pidasime oma U14 liiga esimese kodumängu Tallinna FC Levadia vastu.
Esimene poolaeg lõppes 0:0, võimalusi oli mõlemal poolel. Küll aga ei suudetud palli väravasse toimetada.
Suureks tagasilöögiks oli meie ründaja ja kapteni Eva põlvevigastus enne esimese poolaja lõppu, mis ei lubanud tal mängu lõpuni enam platsile naasta. Eks see viis võistkonna veidi rivist välja ja võimalusi vastaste ründekolmandikul ei suudetud realiseerida.
Aga!
56. minutil suutis Melissa vasakult läbi purjetada ja hea söödu värava alla toimetada, kust Emma palli väravasse lõi ⚽. Rõõm jäi lühikeseks, kuna vastased suutsid samal minutil viigistada…
Õnneks jäi lõppsõna meile, kui 66. minutil Emma jällegi Melissa hea eeltöö järel palli väravasse lõi.
Lõppskooriks 2:1 meile 💙
Koosseis:
Karolin (vv), Meele, Grete, Erika, Kätrin, Eva (k), Saara, Melissa, Emma, Renate.
Järgmise mängu peame võõrsil, kui lähme vastamisi Tallinna FC Flora võistkonnaga 8. mail.
Aitäh lapsevanematele, pealtvaatajatele nii kaasaelamise kui fotojäädvustuste eest!