Laupäeval, 6. mail ärkasime hommikul koos päikesega, et jõuda Elvasse.
Nimelt toimus Elva lahtiste MV III etapp, mis seekord peeti Arbimäe MiniArenal. Väljakul oli 3 mängijat, keda toetas väravavaht. Olukorrad vaheldusid kiiresti ning reageerida tuli samuti kiiresti. Kokku oli tulnud viis naiskonda ning kõik said kõigiga läbi mängida.
Esimene mäng viis meid kokku Vanade ja Kobedatega. Algus oli harjumatu, aga lõpuks saime palli jooksma ja skooriks 4:1. Järgmisena kohtusime Lootose Vuttidega, kes on eelmiste etappide võitjad ning näidanud head agressiivset kehamängu. Meie tüdrukutel jäid ees löögid veidi nõrgaks ning kaitsemängus kehad väikeseks. Lasime ühe ära lüüa ja ise tagasi lüüa ei suutnud: 0:1. Järgmise mängu Viljandi JK Tuleviku Naisharrastajate vastu võitsime 3:2. Vastased olid osavad, jäime kaotusseisu. Õnneks suudeti ees asjad ära lahendada. FC Viimased andsid meile samuti hea lahingu. Saime palli korralikult ees käima ning tasuks 4:1 võit. Meil oli veel võimalus võita etapp. Läksime veelkord vastamisi Lootose Vuttidega. Kahjuks jällegi üks väike eksimus kaitsemängus ning lõppskooriks 0:1. Kokkuvõttes etapi II koht.
Täname turniiri korraldajat! Väga tore päev oli!
Käisime veel läbi traditsiooniliselt Pubist Üksteist ning Leivakas kondiitriärist Pärnus.
Kokkuvõttes hoiame samuti teist kohta, kui järgi on jäänud veel pidada viimane etapp kunstmurul. Eva Kätliin Leidas on hetkel väravalööjate edetabeli tipus 15 väravaga ning Kateriin kolmandal kohal 11 väravaga.
Mängisime koosseisus: Kateriin Kuusk (vv), Kätrin Kuuder, Karolin Kuuder, Eva Kätliin Leidas, Emma Liisi Leidas, Melissa Rei ja Ene Midenbritt.
Fotod: Elva lahtised MV