Saarepiigad kindlustasid U13 I-alagrupi võidu ja sellega koos ka meistritiitli kaks mängu enne meistrivõistluste lõppu.

Täna suutsid piigad ikka pealtvaatajate südamed kiiremini põksuma panna, kui juba 2. minutil Emma vastaste väravavõrku sahistas, aga siiski 1:2 esimesel poolajal taha jäime. Teisel poolajal mängisime meeskondlikumalt, kuigi värava all jäi löömata ikka väga palju.
Meele kiirelt lahtimängitud karistuslöök veeres täpselt posti kõrvale võrku ning Melissa kaugpomm värava ristnurka viisid saarlased 3:2 juhtima. Seda seisu suudeti hoida ning veel ka võimalusi luua. Lõpuvile kõlades oli rõõm suur 💙.
Võit Tallinna FC Flora üle viis meid 28 punktiga esimeseks! Vaatamata tiitli võitmisele, lähme siiski ka viimaseid kohtumisi mängima täispanga peale 😎

Meie väravate eest hoolitsesid:
⚽Emma
⚽Meele
⚽Melissa

Võistkonnas:
Karolin (vv), Meele, Kätrin, Erika, Melissa, Eva, Emma, Grete, Lisette, Saara, Renate, Merilee.

Kaks viimast kohtumist veel pidada, need juba võõrsil. Ehk siis 10.10 sõidame Viimsi ning 17.10 Tallinna.